Hakkında

Burcu Metinkale

Burcu Metinkale

Kimdir / Burcu METİNKALE

1972 Bursa doğumlu olan Burcu Metinkale, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi ve Ege Meslek Yüksek Okulu Matbaacılık ve Baskı Teknolojileri bölümlerinde okudu. 1992-1994 yılları arasında İzmir Sanat Etkinlikleri Merkezi’nde oyuncu ve sahne dekor tasarımcısı olarak çalıştı. Oyunculukta Beden Dili Kullanımı üzerine eğitimleri verdi. Üniversite yıllarından itibaren aktif pazarlama sektöründe yer aldı. 1994 yılından Prizma Yayıncılık bünyesinde çeşitli yerel gazete ve dergilerde muhabirlik yapmaya başladı. 1995 yılında aynı yayınevinin teknik bölümüne transfer olup pek çok kitabın yayım sürecini planladı ve editörlük yaptı. 1998-2004 yılları arasında değerli taş ve maden sektöründe kendi işletmesini yönetti. Bu sektördeki pek çok işletmeye kuruluş, büyüme ve personel yönetimi danışmanlığı yaptı.

2005 yılında Antalya’ya yerleşince kurumsal gayrimenkul sektörüyle tanıştı. 2005- 2015 yılları arasında Re/max, Relaty World, Turyap gibi markaların çatısı altında ofis yöneticiliği ve eğitmenlik yaptı. 2015 yılında Gayrimenkul sektöründe vermeye başladığı eğitimleri geliştirip kendi eğitim ve danışmanlık firmasını kurdu.

Halen satış, iletişim ve gayrimenkule giriş eğitimleri vermekte, gayrimenkul ofislerine yönetim danışmanlığı yapmaktadır.

 

Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: